Szkolenia Microsoft

szkolenia_baner
Każdego dnia na rynku prezentowane są nowatorskie rozwiązania ze świata techniki,wszystko to dzięki prężnie rozrastającej się specjalizacji jakom jest informatyka. Tak dynamiczny rozwój jest rezultatem bezustannej potrzeby wprowadzania nowych ulepszeń aby nasze życie stawało się  na każdym kroku prostsze a nasza profesja coraz to wygodniejsza. W obecnych czasach każda firma jest ściśle połączona z specjalizacjom informatyczną , jest to niezbędne,bo zapewne nie jesteśmy w stanie wyobrazić sobie żeby jakakolwiek firma mogła działać należycie bez takich podstawowych rozwiązań jak np. komputer stacjonarny, sieć internet. To podstawy bez których dzisiejsze życie staje się wręcz niemożliwe.


Ten cały proces komputeryzacji  bardzo nam pomaga w dowolnej płaszczyźnie  naszego życia,stworzył dodatkowo ogromny rynek pracy na którym każdy człowiek może się odnaleźć ,jednakże niezmiernie trudno jest na nim pozostać.
Jest to wynikiem ogromnie szybkiego tempa wcielania kolejnych pomysłów ,i każdy kto pragnie być fachowym pracownikiem w tej branży musi cały czas kształcić się by móc sprostać wymaganiom swojej profesji
W tym materiale postaramy się zaprezentować niezwykle ważny składnik całego rynku jakim jest przedsiębiorstwo Microsoft.
Jak wszyscy wiemy firma Microsoft ma niesłychanie duże uczestnictwo w rynku. Stworzony przez tą firmę system MICROSOFT WINDOWS użytkowany jest przez dużą część klientów indywidualnych  jak i przez przedsiębiorstwa.
Z tego właśnie powodu zdecydowaliśmy się w tym materiale przedstawić charakterystykę   szkolenia które traktuje o zarządzaniu bazami danych baz danych MICROSOFT SQL SERVER 2008
Microsoft SQL Server – jest to system który umożliwia zarządzanie bazą danych. Jest to najistotniejszy system Microsoft do baz danych przez co jest tak niezwykle istotny. Charakteryzuje się tym że język zapytań tworzy się za pomocą Transact-SQL.
Głównym celem odbycia kursu jest zaznajomienie uczestników z wiadomościami dotyczącymi administracji serwerów. Mamy tu na myśli instalację a także konfigurację serwera aż po  obszerne działania administracyjne.
Kurs ten jest przeznaczony dla informatyków zajmujących się administracją baz danych , oraz dla ludzi zainteresowanych problematyką zarządzania serwerem baz danych Microsoft SQL.
Po zakończonym kursie osoba powinna poprawnie wykonać:
-instalację i konfigurację SQL Server 2008
-kopie zapasowe baz danych
-importowanie i eksportowanie danymi
-automatyzację zadań
-proces administrowania serwerami połączonymi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *